O nás

Sme progresívna firma, ktorej cieľom je plniť predovšetkým klientove požiadavky, na čo najvyššej profesnej úrovni. Za našimi 30 ročnými skúsenosťami si plne stojíme, a preto dokážeme zákazníkom poskytovať viac ako 5 ročnú záruku. Neustále inovujeme a snažíme sa investovať do nových technológií, pretože vieme, aké dôležité je držať krok so súčasnými požiadavkami na zhotoviteľov.

Dbáme na spokojnosť našich zákazníkov rovnako, ako dbáme o našich zamestnancov. Pretože len ak je firma zdravá a stabilná zvnútra, dokáže ponúknuť adekvátny výsledok. Okrem nášho stáleho kolektívu máme vybudovanú rozsiahlu sieť profesistov, ktorí nám vedia v krátkom čase zabezpečiť potrebné výstupy.

Rozumieme, že budova, interiér a nábytok nie sú len zosobnením dizajnérovej predstavy, ale v prvom rade zosobnením predstavy o vašom novom domove či kaviarni, ktorú chystáte otvoriť, prípadne rekonštrukcii, o ktorej ste vždy snívali. Sme trpezliví a kreatívni a sme tu preto, aby sme pomohli dotiahnuť úspešne do konca práve Váš projekt.